ירון דוגה: המדריך לשיפוץ דירות יוקרה

ירון דוגה

שיפוץ דירות יוקרה הוא אינו דבר של מה בכך. במסעדות שף השפים בוחרים בחומרי הגלם המשובחים ביותר. שמעצבי אופנה עילית מדקדקים בתפרים הקטנים ביותר. כמו שבענף מכוניות היוקרה הגימור הנקי של המכונית הוא חובה. שיפוץ דירות יוקרה כולל את המרכיבים האלו –חומרים משובחים, ירידה לפרטים הקטנים, גימור נקי- ועוד הרבה יותר. בסופו של דבר התוצאה תוביא לכך שבעלי הדירה, שעמלו קשה במשך כל חייהם על מנת לרכוש את הדירה או הווילה,  ייהנו מאיכות חיים חסרת פשרות. אבל כיצד מתחילים בשיפוץ דירה יוקרה? 

 

פניה אל קבלן המתמחה בשיפוץ דירות יוקרה

תחום שיפוץ דירות היוקרה דורש הבנה מעמיקה ביותר של תחום הבניה, אבל גם הרבה מעבר לזה: דרושה הבנה בחומרים יוקרתיים, הבנה בטרנדים החמים, קשרים עם ספקים ומעצבים ועוד. בין אם אתם צריכים עבודת שיפוץ דחופה ובין אם מדובר כאן במשימת תחזוקה ורענון, אתם צריכים לפנות למישהו שאתם סומכים עליו שיבצע את המשימה כהלכה. בחירה של קבלן שיפוצים לדירות יוקרה היא אינה משימה פשוטה, ואנו ממליצים להתסמך על המלצות של חברים, מכרים, האינטרנט וכו'. 

שימו לב לדגשים

קיימים מספר דגשים שאנו ממליצים לכם לשים לב אליהם לפני שאתם מתחילים לשפץ. הראשון הוא לשים לב לתכנון החלל, ולדעת לנצל אותו בצורה הנכונה. כמו כן, שאלו את עצמכם מה הטעם שלכם ובאיזו דירה הייתם מרגישים בנוח ובבית. טרנדים בעיצוב זה נחמד, אבל הם חולפים, ואתם רוצים להישאר במקום שיגרום לכם להרגיש הכי בבית שיש. קראו מגזינים וחפשו בתים המהווים בשבילכם השראה, ולכאחר מכן תראו אותם לקבלן. וזכרו, שרק באמצעות ניהול קפדני וירידה לפרטים הקטנים הנכס שלכם יכול להפוך מושלם. בהצלחה!